Sivas Tampon Düzeltme, Onarım ve Tamiri

Araçlarınızın fabrikadan çıktığı ilk gün gibi kusursuz görünmelerini sağlıyoruz…

Kaporta-Boya-Mekanik Hasar Onarım Merkezi
Hasan Çil-0543512 96 57

Sivas Tampon Tamiri


Tampon tamiri, arabaların hem görünüş hem de hasar alan ilk kısım olması sebebiyle önem gösteren maddelerden birisidir. Tampon tamiri, güç ve emek isteyen bir iş olup çeşitli tecrübeleri de zorunlu kılmaktadır. Sivas Has Otomotiv ise sahip olduğu tecrübelerini; kaliteli bir hizmet verme ve hızlı bir şekilde teslim etme unsurlarını da barındırmaktadır. Bu noktada yer alan faktörler; tamirat güvencesi vermek ve fiyat unsurunu gözetmektir.

Tamirat Güvencesi Vermek


Tamirat güvencesi vermek, müşterilerin ilk akla gelen sorularından biridir. Müşterilerinin yaşanılan bir tampon problemi sonucu öncelikli olarak bir seçim yapması, tamirat güvencesi vermek ile meydana gelmektedir. Bu durum, Has otomotiv olarak dikkat ettiğimiz ve müşterilerimizin bizi tercih etme durumlarından birisi olmaktadır. Tampon tamircileri, müşterilerden gelen istek ve talepler ışığında mevcut bir hasar durumu veya değişimi için güven vermelidir. İşi sorunsuz ve kaliteli bir şekilde teslim edeceğine dair örnekler göstermelidir. Ek olarak sağlanan hizmetlerin müşteri konforunun yaratılması ve otomobilde bir değişiklik olduğunu hissiyatı kazandırılması açılarından hareketle tampon tamiratı yapılmaktadır.

Fiyat unsurunu gözetmek


Fiyat unsurunu gözetmek, her sektörde var olan müşterilerin önem gösterdiği faktörlerden birisi olmaktadır. Has Otomotiv olarak Sivas da tampon tamirini, var olan piyasaya uygun ve piyasanın üstüne çıkmayan rakamlardaki miktarları müşterilerine yansıtmaktayız. İlk başta belirlenen ücretler üzerinden müşteriler ile anlaşma sağlanmaktadır. Değişmesi zorunlu olan veya ekstra olarak eklenilmesi düşünülen parçaların müşterilerin istekleri ve karşılama durumları ile paralellik göstermesi gerekmektedir. Bu noktada Sivas tampon tamiri noktasında, belirli bir fiyat listesi üzerinden hareket etmekteyiz. Yansıtılan fiyatın performans ve verilen hizmet ile örtüşmesi, fiyat unsurunu oluşturan diğer etmenler arasında yer almaktadır.